FANDOM


Bianca to czarownica rodu Phoenix. W mrocznej przyszłości, gdzie Wyatt Halliwell staje się zły Bianca pomaga Chrisowi. Wspólnie starali się zapobiec Wyatta przed złem i zapobiegają mrocznej przyszłości. Bianca ostatecznie zginęła w walce z Wyattem choć jej wysiłki pomogły zapobiec mrocznej przyszłości. 

Historia

Wczesne zycie

W teraźniejszości, Bianca ma pięć lat i mieszka z matką Lynn w mieszkaniu w mieście. Jej matka uczy ją, jak być czarownicą Phoenix. Dorastając studiowała historię Charmed Ones i będzie miała wielki wpływ na nich. Można założyć, Lynn nie nauczy jej zabijać.

Mroczna przyszlosc

W 2026, w przyszłości, gdy brat Chrisa Wyatt przejmuje podziemia oraz świata powierzchni, Bianca zakochuje się w Chrisie i postanowiła pomóc w jego dążeniu, aby naprawić przeszłość i zmienić swoją przyszłość. Zanim Chris wyszedł, dał jej pierścionek, a ona obiecała, że ​​gdy wróci, zostaną małżeństwem. Była później odesłany w terminie przez Wyatta aby pobrać Chrisa, w odcinku "Chris-Crossed". Co stało się przyczyną śmierci Bianki jest w dużym stopniu nieznane, choć zasugerowała podczas konfrontacji Chris i Wyatt w przyszłości powiedziała, że Wyatt groził zabić Chrisa gdyby nie spełniła jego rozkazów. to pokazuje, że pomimo wszystkiego jej zachowaniu nic jej nie przeszkadza, by zabić.love

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.