FANDOM


Benjamin Colerige Turner - poślubił demona o imieniu Elizabeth Turner, która urodziła ich syna Cole'a Turnera w 1885. Trzy lata później, Benjamin w jakiś sposób dowiedział się, że jego żona jest demonem i próbował zabrać jej Cole'a. Elizabeth zabiła Benjamina kulą energii i podniosła Cole'a.

Historia

Jego Dusza

Po jego śmierci, dusza Benjamina trafiła w posiadanie Źródła Wszelkiego Zła, która była trzymana na wypadek, gdyby Belthazor był niezdolny do pokonania swojej ludzkiej części. Po tym jak Cole zakochał się w Phoebe Halliwell, Źródło przekazało duszę Benjamina Raynorowi. Raynor obiecał Cole'owi, że odda mu duszę Benjamina, jeśli zabije posiadaczki amuletów.

Cole posłuchał rozkazów Rayonra i zabił posiadaczki amuletów. Raynor oddał mu duszę Benjamina i powiedział, że może to teraz zrobić, skoro Belthazor znów jest zły. Cole zabił Raynora przy pomocy athame. Nigdy nie zostało pokazane, co Cole zrobił z duszą swojego ojca, jednak przypuszcza się, że ją uwolnił. (Exit Strategy)

Jego Ciało

Ciało Benjamina została pochowane w nienazwanym mauzoleum w San Francisco. Cole często używał mauzoleum jako ochrony przed Łowcami Demonów, kiedy Ci ścigali go. Cole nazwał to miejsce drugim najbezpieczniejszym jakie zna.

Po tym jak odkryto, że to Cole był Belthozorem i upozorował własną śmierć, Phoebe poszła do mauzolem dowiedzieć się więcej o Cole'u i dostała wizji, w której ujrzała śmierć Benjamina. Potem odwiedziła Towarzystwo Historiczne aby dowiedzieć sie o Benjamine więcej.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki