FANDOM


797px-DestinyAngel

Anioł Przeznaczenia, sezon 4

Anioły Przeznaczenia są strażnikami losu. Z tego co wiemy od anioła w sezonie 8 jest wiele aniołów przeznaczenia. Z tego co o nich wiemy wielki plan zależy wyłącznie od nich. Strzegą aby nikt nie naruszał przeznaczenia i żadna magiczna istota nie wpływała na nie. W serialu są przedstawiane jako potężne, magiczne istoty najwyższej rangi. Są wyżej niż Starsi w hierarchii dobra prawdopodobnie jednak mogą być osądzani przez Trybunał (jest to informacja niepotwierdzona!). Anioły te są prawie tak potężne jak moc trzech . Anioły Przeznaczenia są potężniejsze od Starszych, Duchów Światłości, od Anioła Śmierci i być może także od samych Avatarów.

Moce i zdolności

Anioły Przeznaczenia są istotami niezwykle potężnymi. Posiadają wiele zdolności, są w stanie zatrzymać czas na całym świecie, zmieniać rzeczywistość a także widzieć przyszłość. Ich ograniczenie jest jedynie to, że nie mogą dobrowolnie zmieniać przeznaczenia ludzi a także pomagać w zmianie rzeczywistości. Anioły Przeznaczenia mogą robić to tylko w bardzo wyjątkowych sytuacjach.

Spis mocy Anioła Przeznaczenia :

Znane Anioły Przeznaczenia

Sezon 4

Po raz pierwszy poznajemy Anioła Przeznaczenia w finale 4 sezonu, w odcinku "Witch Way Now?". Wtedy proponuje Czarodziejkom zmianę ich przeznaczenia, gdyż wykonały już swoje najważniejsze zadanie - pokonały Źródło Wszelkiego Zła i ukryły Grimoire aby nie było następnych Źródeł. Czarodziejki odmawiają jednak chcąc dalej pomagać niewinnym.


Sezon 8

791px-Destiny

Anioł Przeznaczenia, sezon 8

Po raz drugi, w sezonie 8 widzimy kolejnego Anioła Przeznaczenia. Piper wzywa jednego z nich aby zapobiec śmierci Leo. Anioł wyznaje im prawdę, że Leo musi umrzeć aby wzbudzić w Czarodziejkach ból i tym samym wzmocnić je w walce o Moc Ostateczną. Zgadza się jednak na ugodę i zabiera Leo ze sobą, aby oddać go dopiero po ostatecznej bitwie. Z tego sezonu dowiadujemy się też, że Aniołowie Przeznaczenia są jedynymi, który mogą zapowiedz Śmieci.

Występują

Aniołowie Przeznaczenia występują ogólnie w 4 odcinkach serialu.

Season 4

  • Witch Way Now

Grany przez Dakina Matthews

Season 8

  • Vaya Con Leos
  • Kill Billie Vol. 2
  • Forever Charmed

Grany przez Denise Dowse

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.