FANDOM


Agnes Warren - Bowen (1870 - 1904) córka Jamesa Bowen i Cleo Davis. Miała dwójkę rodzeństwa - Philippa Bowen i Gregory Bowen.

Małżeństwo i dzieci

Wyszła za Gordona Russell'a, i miała z nim jedną córkę :

Historia

Zginęła w 1904 przez urazy odniesione podczas bitwy z czarownikiem Tymoteuszem. Podczas przełomu wieku Agnes Warren i jej rodzina uświadomiły sobie z czarownika który zabijał niewiniątka i czarownice w San Fransico. Gdy ograniczyli to do jednego podejrzanego, Timothy McBride, Agnes powiedziała, że ich podejrzany nie jest właściwą osobą. Twierdziła, że Tymoteusz jest swoim zaginionym bratem, i chroniła go przed resztą rodziny pod warunkiem. Po przyznaniu się do błędu rodzina nie do końca wybaczyła jej tę zdradę.Postanowiła sama pokonać swojego wroga, po walce z potężnym czarownikiem pokonała go lecz sama doznała ciężkich nieuleczalnych obrażeń, które zabiły także ją.

Wygląd zewnętrzny

Posiadała małe niebieskie oczy i srebrzyste włosy.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.